2004: Difference between revisions
From Ansteorra History Wiki
Jump to navigationJump to search
| Line 77: | Line 77: | ||
== May == | == May == | ||
{| | |||
! Date !! Event !! Group | |||
|- | |||
| 30-2 || | |||
|- | |||
| 7-9 || | |||
|- | |||
| 14-16 || | |||
|- | |||
| 21-23 || | |||
|- | |||
| 28-30 || | |||
|} | |||
== June == | == June == | ||
Revision as of 13:22, 19 May 2009
January
| Date | Event | Group |
|---|---|---|
| 2-4 | ||
| 9-11 | ||
| 16-18 | ||
| 23-25 | ||
| 30-1 |
|
February
| Date | Event | Group |
|---|---|---|
| 6-8 | ||
| 13-15 | ||
| 20-22 | ||
| 27-29 |
March
| Date | Event | Group |
|---|---|---|
| 5-7 | ||
| 12-14 | ||
| 19-21 | ||
| 26-28 |
April
| Date | Event | Group |
|---|---|---|
| 2-4 | ||
| 9-11 | ||
| 16-18 | ||
| 23-25 | ||
| 30-2 |
|
May
| Date | Event | Group |
|---|---|---|
| 30-2 | ||
| 7-9 | ||
| 14-16 | ||
| 21-23 | ||
| 28-30 |
|