2004: Difference between revisions
From Ansteorra History Wiki
Jump to navigationJump to search
| Line 20: | Line 20: | ||
== February == | == February == | ||
{| | |||
! Date !! Event !! Group | |||
|- | |||
| 6-8 || | |||
|- | |||
| 13-15 || | |||
|- | |||
| 20-22 || | |||
|- | |||
| 27-29 || | |||
|- | |||
|} | |||
== March == | == March == | ||
Revision as of 13:14, 19 May 2009
January
| Date | Event | Group |
|---|---|---|
| 2-4 | ||
| 9-11 | ||
| 16-18 | ||
| 23-25 | ||
| 30-1 |
|
February
| Date | Event | Group |
|---|---|---|
| 6-8 | ||
| 13-15 | ||
| 20-22 | ||
| 27-29 |