2004: Difference between revisions
From Ansteorra History Wiki
Jump to navigationJump to search
| Line 39: | Line 39: | ||
== March == | == March == | ||
{| | |||
! Date !! Event !! Group | |||
|- | |||
| 5-7 || | |||
|- | |||
| 12-14 || | |||
|- | |||
| 19-21 || | |||
|- | |||
| 26-28 || | |||
|- | |||
|} | |||
== April == | == April == | ||
Revision as of 13:20, 19 May 2009
January
| Date | Event | Group |
|---|---|---|
| 2-4 | ||
| 9-11 | ||
| 16-18 | ||
| 23-25 | ||
| 30-1 |
|
February
| Date | Event | Group |
|---|---|---|
| 6-8 | ||
| 13-15 | ||
| 20-22 | ||
| 27-29 |
March
| Date | Event | Group |
|---|---|---|
| 5-7 | ||
| 12-14 | ||
| 19-21 | ||
| 26-28 |